slider1_pl slider2_pl

Krajalnice do wafli

Uniwersalna automatyczna krajalnica do wafli przekładanych kremem typu "Pischinger" do cięcia w kwadraty i trójkąty

Krajalnica jest przeznaczona zasadniczo dla małych i średnich firm produkujących wafle przekładane kremem typu Pischinger.
Krajalnica umożliwia szybkie, dokładne i bezpieczne cięcie przesmarowanych pakietów wafli w różne kształty.
Przed cięciem przesmarowane wafle powinny być schłodzone. Praca osoby obsługującej sprowadza się głównie tylko do wsunięcia pakietu wafli i wciśnięcia jednego przycisku.
Cięcie pakietu przesmarowanych wafli odbywa się jednoetapowo jednym pionowym ruchem zestawu odpowiednio rozstawionych noży.
Krajalnica jest uniwersalna i może służyć do cięcia zarówno w kwadraty jak i w trójkąty. Zmiana kształtu cięcia wymaga tylko założenia pakietu noży o odpowiednim rozstawie.
Wymiana pakietu noży jest bardzo prosta i trwa tylko kilka minut. Krajalnica ma możliwość regulacji grubości pakietu ciętych wafli.
Można w niej ciąć pakiety wafli o różnych rozmiarach i kształtach, zarówno wafle kwadratowe jak i okrągłe.
Całe urządzenie ma małe rozmiary i zajmuje tylko 1 m kwadratowy powierzchni. Zasilane jest napięciem 230 V. Ma napęd pneumatyczny i
wymaga podłączenia sprężonego powietrza.

Krajalnice do wafli ( przecinarki ) służą  do dokładnego cięcia wafli płaskich ( suchych lub przełożonych kremem ) na mniejsze części o kształcie prostokąta, kwadratu lub trójkąta. Mogą być wykonane jako urządzenia obsługiwane ręcznie lub zmechanizowane ( automatyczne ). Charakteryzują się dużą wydajnością i dokładnością ciecia oraz możliwością zmiany rozmiarów cięcia.

Galeria foto

Firma Kocuła
ul. Wiśniowa 5
Mokronos Dolny
55-080 Kąty Wrocławskie
Polska

NIP: 8991372303

tel.: +48  71 363 50 15

biuro@kocula.pl

 

 

 

maszyny uzywane