slider1_pl slider2_pl

Mieszałka turbinowa

Mieszałka turbinowa przeznaczona jest do przygotowania płynnego komponentu o dowolnej recepturze, stosowanego w przemyśle spożywczym - np. ciasta do wypieku wafli, płynnych mas, sosów, ketchup itp. Turbinowy układ mieszający umożliwia dokładne i szybkie rozdrobnienie i wymieszanie składników. Czas uzyskania dobrze wymieszanej i napowietrzonej masy wynosi ok. 1,5 do 2 min.
Przeważnie wytwarzamy mieszałki o pojemności całkowitej zbiornika - 100 l i prędkości obrotowej turbiny 900 obr./min. Możemy również wykonać mieszałkę o innych parametrach, dostosowując się do Państwa potrzeb. Urządzenie wyposażone jest w kółka jezdne z wbudowanym hamulcem, przez co można mieszałkę łatwo przemieszczać w dowolne miejsce. U dołu zbiornika umieszczony jest zawór spustowy pozwalający na zlanie gotowej mieszaniny do dowolnego naczynia. Urządzenie obsługiwane jest przez jedną osobę. Wykonane z wysokiej jakości materiałów dopuszczonych do kontaktu z produktem spożywczym. Jest trwałe, proste i bezpieczne w obsłudze.

Mieszałka może być dodatkowo wyposażona w automatyczne dozowanie ilości wody, regulator czasu mieszania, regulację predkości obrotów.

Firma Kocuła
ul. Wiśniowa 5
Mokronos Dolny
55-080 Kąty Wrocławskie
Polska

NIP: 8991372303

tel.: +48  71 363 50 15

biuro@kocula.pl

 

 

 

maszyny uzywane